شبدیز دارای چند سالن و هرسالن دارای چه تعداد ظرفیت می باشد؟

4سالن

سنتی 30 نفر  _ عمومی 80 نفر _ شب نشین 120 نفر _ وی ای پی 18 نفر

 

نحوه رزرو سالن های شبدیز به چه صورت است؟

1_مراجعه حضوری در ساعات پذیرایی

2_تماس با شماره های 03442382255   09120100719

3_رزرو سایت 

 

ساعات کاری شبدیز در ایام مختلف سال به چه صورت می باشد؟

1_در 6ماه اول سال همه روزه از ساعت 12:30 ظهر الی 16

از ساعت 20 الی 24

2_ماه رمضان از اذان مغرب 24

3_6ماه دوم سال 12ظهر الی 15:30

19:30 الی 23:30

 

قیمت غذا در رستوران شبدیز به چه صورت است ؟

1_منوی رستوران داخل سایت و پیج شبدیز قرار دارد

2_منوی مراسمات تعداد بالا از طریق تماس تلفنی

 

نحوه اطلاع رسانی جشن ها و مراسمات به چه صورت است؟

در صورت برگزاری،تمامی جشن ها عمومی شبدیز از طریق وبسایت و صفحات اجتماعی اطلاع رسانی خواهند شد.

 

استخدام نیرو های شبدیز به چه صورت است؟

اعلام همکاری تماس با 09101101075

 

 

 

برای رزرو باغ دلگشا با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09136084028

 

 

 

 

 

 

 

شناسه شبدیز

 

مدت ها بود که جای خالی يک مکان فرهنگی و گردشگری که گوشه ای از اوقات فراغت شهروندان را به شيوه ای مناسب پر کند، در فضای شهری سيرجان خالی به نظر می رسيد. مکانی که با زيرساخت های مناسب خود به صورت توامان هم به قسمتی از نيازهای فرهنگی شهر پاسخ بدهد و هم در يک فضای کم نظير و دلنشين ميزبان لحظات سبز و ميهمانی های خانواده ها و هموطنانی باشد که قصد دارند در کنار هم يک شب خاطره انگيز را رقم بزنند. دهکده فرهنگی «شبديز» با توجه به اين مهم و با داشتن همه اين خصوصيات، مدتی است به عنوان يکی از واحدهای مجموعه «بارشيک» در حال خدمت رسانی به شهروندان است و می رود با توسعه زيرساخت های خود به عنوان يک مکان تفريحی و فرهنگی الگو در منطقه جنوب شرق کشور مطرح شود. اين دهکده فرهنگی با داشتن رستوران های مدرن و سنتی، تالار تشريفات برای جشن ها و مهمانی ها، باغ زيتون، آلاچيق های کوچک و بزرگ، گنجه کتابخوانی، تخت های ويژه محوطه آب نما، کافی شاپ، سينمای رو باز، نگارخانه و... لذت هم نشينی را برای هموطنان در يک فضای بسيار زيبا فراهم کرده است. اما اين مکان گردشگری و فرهنگی دارای چه ويژگی ها و خصوصياتی است؟ چرا علی رغم اينکه مدت زمان زيادی از افتتاح اين مجموعه نمی گذرد، برند «شبديز» تبديل به يکی از معتبرترين برندها هم در حوزه اجرای برنامه های فرهنگی و هم در عرصه خدمات غذايی و تفريحی شده است؟ اشاره ای گذرا به برخی از اين ويژگی ها پاسخ روشنی به اين پرسش ها خواهد داد.

 

تجربه لذت هم نشينی همراه با صرف غذاهای با کيفيت بالا و قيمت مناسب

 

غذاهای متنوع رستوران های دهکده شبديز يکی از ويژگی های اين مجموعه است که سبب شده تا شهروندان با کمترين هزينه از بهترين خدمات غذايی هم با حضور در رستوران های دهکده و هم از طريق خدمات «غذارسانی» در منازل خود بهره مند شوند. در کنار اين، افتتاح «باغ زيتون» اين دهکده اين امکان را به هموطنانی که علاقه مند به گذراندن اوقات خود در يک محيط سنتی هستند، داده است تا در آلاچيق های زيبای چهار، شش و ده نفره ضمن نوشيدن چای، لذت ميل غذاهای سنتی ايرانی نظير کباب آتشی را تجربه کنند. تالار تشريفات دهکده گردشگری نيز محيطی زيبا و امن برای برگزاری جشن ها و ميهمانی های شهروندان است که سبب شده تا اين مکان به لحاظ واحدهای پذيرايی کمبودی حس نکند.

 

خانه ای امن و رويايی برای اهالی فرهنگ هنر

 

 

اما مجموعه بارشيک، در دهکده فرهنگی خود سعی کرده به بخشی از نيازهای فرهنگی شهروندان نيز پاسخ بدهد. بهره برداری از سينمای بزرگ و روباز اين دهکده قدمی بزرگ در اين راه بوده که برای شهری که از داشتن سينما محروم است، فرصتی مناسب بوده است تا علاقه مندان در برنامه های فرهنگی متنوع به تماشای فيلم، مسابقات ورزشی و... بنشينند. همچنين برگزاری جشن های ملی و مذهبی و برنامه های فرهنگی تحت عنوان «شب های بارشيک» با تمرکز بر هنرهای هفت گانه، بخش ديگری از برنامه های فرهنگی است که همواره در دهکده گردشگری شبديز برگزار می شود و با استقبال کم نظير شهروندان روبرو شده است. همچنين با افتتاح نگارخانه مجلل و زيبای دهکده فرهنگی شبديز، اين دهکده از اين پس به شکلی شايسته ميزبان نمايشگاههای هنری هنرمندان خواهد بود. گفتني است دهکده گردشگری شبديز در بلوار سردار سازندگی واقع در منطقه ويژه اقتصادی قرار دارد و هر روز و هر شب، پذيرای هموطنان عزيز است.

ساعات کاری

 

12/30 تا 16 بعد از ظهر

 

 20  تا  24 شب

نظرات شما

دعوت به همکاری

در صورت تمایل به همکاری با دهکده شبدیز لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

   فرم تقاضای همکاری

آمار بازدید

900113
امروزامروز502
دیروزدیروز592
این هفتهاین هفته2548
این ماهاین ماه10899
کل روزهاکل روزها900113

رستوران شبدیز

مجتمع پذیرایی تفریحی و توریستی شبدیز سیرجان
 آدرس:منطقه ویژه اقتصادی سیرجان ، رستوران شبدیز
تلفن: 42382255-034
همراه : 09130100719

اینستاگرام: visit_shabdiz

ایمیل: info@visitshabdiz.ir
 

شبدیز

Template Design:Dima Group