شناسه شبدیز

 

مدت ها بود که جای خالی يک مکان فرهنگی و گردشگری که گوشه ای از اوقات فراغت شهروندان را به شيوه ای مناسب پر کند، در فضای شهری سيرجان خالی به نظر می رسيد. مکانی که با زيرساخت های مناسب خود به صورت توامان هم به قسمتی از نيازهای فرهنگی شهر پاسخ بدهد و هم در يک فضای کم نظير و دلنشين ميزبان لحظات سبز و ميهمانی های خانواده ها و هموطنانی باشد که قصد دارند در کنار هم يک شب خاطره انگيز را رقم بزنند. دهکده فرهنگی «شبديز» با توجه به اين مهم و با داشتن همه اين خصوصيات، مدتی است به عنوان يکی از واحدهای مجموعه «بارشيک» در حال خدمت رسانی به شهروندان است و می رود با توسعه زيرساخت های خود به عنوان يک مکان تفريحی و فرهنگی الگو در منطقه جنوب شرق کشور مطرح شود. اين دهکده فرهنگی با داشتن رستوران های مدرن و سنتی، تالار تشريفات برای جشن ها و مهمانی ها، باغ زيتون، آلاچيق های کوچک و بزرگ، گنجه کتابخوانی، تخت های ويژه محوطه آب نما، کافی شاپ، سينمای رو باز، نگارخانه و... لذت هم نشينی را برای هموطنان در يک فضای بسيار زيبا فراهم کرده است. اما اين مکان گردشگری و فرهنگی دارای چه ويژگی ها و خصوصياتی است؟ چرا علی رغم اينکه مدت زمان زيادی از افتتاح اين مجموعه نمی گذرد، برند «شبديز» تبديل به يکی از معتبرترين برندها هم در حوزه اجرای برنامه های فرهنگی و هم در عرصه خدمات غذايی و تفريحی شده است؟ اشاره ای گذرا به برخی از اين ويژگی ها پاسخ روشنی به اين پرسش ها خواهد داد.

 

تجربه لذت هم نشينی همراه با صرف غذاهای با کيفيت بالا و قيمت مناسب

 

غذاهای متنوع رستوران های دهکده شبديز يکی از ويژگی های اين مجموعه است که سبب شده تا شهروندان با کمترين هزينه از بهترين خدمات غذايی هم با حضور در رستوران های دهکده و هم از طريق خدمات «غذارسانی» در منازل خود بهره مند شوند. در کنار اين، افتتاح «باغ زيتون» اين دهکده اين امکان را به هموطنانی که علاقه مند به گذراندن اوقات خود در يک محيط سنتی هستند، داده است تا در آلاچيق های زيبای چهار، شش و ده نفره ضمن نوشيدن چای، لذت ميل غذاهای سنتی ايرانی نظير کباب آتشی را تجربه کنند. تالار تشريفات دهکده گردشگری نيز محيطی زيبا و امن برای برگزاری جشن ها و ميهمانی های شهروندان است که سبب شده تا اين مکان به لحاظ واحدهای پذيرايی کمبودی حس نکند.

 

خانه ای امن و رويايی برای اهالی فرهنگ هنر

 

 

اما مجموعه بارشيک، در دهکده فرهنگی خود سعی کرده به بخشی از نيازهای فرهنگی شهروندان نيز پاسخ بدهد. بهره برداری از سينمای بزرگ و روباز اين دهکده قدمی بزرگ در اين راه بوده که برای شهری که از داشتن سينما محروم است، فرصتی مناسب بوده است تا علاقه مندان در برنامه های فرهنگی متنوع به تماشای فيلم، مسابقات ورزشی و... بنشينند. همچنين برگزاری جشن های ملی و مذهبی و برنامه های فرهنگی تحت عنوان «شب های بارشيک» با تمرکز بر هنرهای هفت گانه، بخش ديگری از برنامه های فرهنگی است که همواره در دهکده گردشگری شبديز برگزار می شود و با استقبال کم نظير شهروندان روبرو شده است. همچنين با افتتاح نگارخانه مجلل و زيبای دهکده فرهنگی شبديز، اين دهکده از اين پس به شکلی شايسته ميزبان نمايشگاههای هنری هنرمندان خواهد بود. گفتني است دهکده گردشگری شبديز در بلوار سردار سازندگی واقع در منطقه ويژه اقتصادی قرار دارد و هر روز و هر شب، پذيرای هموطنان عزيز است.

ساعات کاری

 

12/30 تا 16 بعد از ظهر

 

 20  تا  24 شب

نظرات شما

دعوت به همکاری

در صورت تمایل به همکاری با دهکده شبدیز لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

   فرم تقاضای همکاری

آمار بازدید

878794
امروزامروز230
دیروزدیروز670
این هفتهاین هفته900
این ماهاین ماه15862
کل روزهاکل روزها878794

رستوران شبدیز

مجتمع پذیرایی تفریحی و توریستی شبدیز سیرجان
 آدرس:منطقه ویژه اقتصادی سیرجان ، رستوران شبدیز
تلفن: 42382255-034
همراه : 09130100719

اینستاگرام: visit_shabdiz

ایمیل: info@visitshabdiz.ir
 

شبدیز

Template Design:Dima Group